N11.com Otomatik Ürün Gönderme - API (Export)

CS Cart, Multivendor, 4.0.x, 4.1.x, 4.2.x, 4.3.x, 4.4.x, 4.5.x, 4.6.x, 4.7.x, 4.8.x, 4.9.x, 4.10.x, 4.11.x
350.00 TL
Ör: cscartentegrasyon.com
CCE800

Bu ürün dijital olarak indirilebilir bir üründür.

Ürünlerinizi Türkiye'nin en popüler alternatif pazarlarından biri olan N11.com da yayınlamak ve kazancınızı arttırmak istiyorsunuz fakat tüm ürünlerinizi tek tek elle N11' kaydetmek oldukça zaman alıcı ve yorucu değil mi? Hatta çok ürünü olan siteler için bu durum bazen imkansızdır. Ama siteniz CS-Cart alt yapısı ise ve "N11.com Otomatik Ürün Gönderme (Export)" eklentisine sahipseniz bu eklenti ile yüzlerce ürününüzü tek tıklamayla saniyeler içerisinde N11.com 'a gönderebilirsiniz. Dakikalar içerisinde N11.com 'sa satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Sitenizdeki mevcut ürünleri N11.com API hesabınızı kullanarak N11 'e eklemenizi ve güncellemenizi sağlar. Modül direkt N11.com APIsi ile çalışmaktadır. XML modülü değil API entegrasyon modülüdür. API sistemi ile çalışmasının avantajları, her bir ürününüzü CS-Cart yönetim panelinizde düzenlediğinizde tek tıklama ile N11 deki ürününüzüde güncelleme imkanı, dilediğiniz zaman N11 deki tüm ürünlerinizi CS-Cart yönetim panelinizden güncelleme, ekleme ve silme gibi tüm işlemleri CS-Cart yönetim panelinizden yapabilme şeklindedir.

N11.com Otomatik Ürün Gönderme (Export) eklentisi ile ürünlerinizi sadece N11'e göndemekle kalmaz diğer bir çok işi de tek tıklama ve saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. (API entegrasyonu full entegrasyon olup excel ile yükleme değidlir. Tek tıklama ile tüm ürünler tek seferde XML API sistemi ile N11.com a gönderilir. Birkaç saniyede yüzlerce ürün gönderebilirsiniz.)

N11.com Otomatik Ürün Gönderme (Export) Eklentisi Özellikleri:

 • Tüm ürünlerinizi tek tıklamayla anında N11.com 'a gönderir,
 • Ürünlerinizin tüm resimlerini gönderebilir,
 • Ürünlerinizi gönderirken N11'e özel sabit fiyat belirleyebilir veya yüzde (%) oranı cinsinden fiyatlandırmada değişiklik yapabilir (%10, %20 gibi istenen oranı fiiyata ekleme gibi), istediğiniz kar marjını ekleyebilir,
 • Seçenekli ürünlerde tüm seçenekleri ilgili artış türüne göre (sabit fiyat veya %) seçeneklere artışlar eklenir,
 • Gönderilen ürünlerin içeriklerini değiştirmeden sadece fiyatlarını güncelleyebilir,
 • Gönderilen ürünlerin içeriklerini veya fiyatlarını değiştirmeden sadece stok sayılarını güncelleyebilir,
 • Sitenizde bir ürününüz satıldığında bu ürün N11.com gönderilmişse ürünün N11'deki stoklarını otomatik güncelleyebilir,
 • Sitenizde bir sipariş iptal edildiğinde (istediğiniz sipariş durumlarına göre seçebilirsiniz) N11 deki ürününüzün stoklarını otomatik güncelleyebilir,


Eklenti fiyatına eklentiyi aldığınız tarihten itibaren 6 ay boyunca yeni çıkacak olan CS-Cart versiyonlarında gerekmesi durumunda ücretsiz modül güncellenmesi ve tarafımızdan yapılacak olan modül geliştirme versiyonlarına sahip olma hakkı dahildir. (6 ay sonunda modül güncellemesi gerekmesi durumunda modül için ortalama 60 ile 90 TL arasında güncelleme ücreti talep edilebilecektir.)

Not: N11.com Otomatik Ürün Gönderme (Export) eklentisi için N11.com a kaydolup API anahtarı ve şifresi oluşturmanız gerekmektedir. (Api anahtarı ve şifresi tek tıklamayla oluşturulabilmektedir.)


 • Tüm eklentiler satın alınan domain adresi için lisanlanır, sunucunuzda ioncube kurulu olması gerekir.
 • Bir eklenti sadece tek bir domain adresinde çalışır.

Kullanılabilir Ürünler

CS Cart:
Multivendor:

Desteklenen Versiyonlar

4.0.x:
4.1.x:
4.2.x:
4.3.x:
4.4.x:
4.5.x:
4.6.x:
4.7.x:
4.8.x:
4.9.x:
4.10.x:
4.11.x:
 • Satın alınan eklenti/modül tek bir domaine lisanslanır.
 • Lisanslama işleminde herhangi uzak kontrol sistemi kullanılmaz.
 • Bir kere satın alırsınız ve ömür boyu kullanırsınız.
 • Eklentiler ionCube ile kodlanmıştır.