Gittigidiyor.com Otomatik Ürün Gönderme - API (Export)

CS Cart, Multivendor, 4.0.x, 4.1.x, 4.2.x, 4.3.x, 4.4.x, 4.5.x, 4.6.x, 4.7.x, 4.8.x, 4.9.x
290.00 TL
Ör: cscartentegrasyon.com
CCE1700

Bu ürün dijital olarak indirilebilir bir üründür.

Ürünlerinizi Türkiye'nin en popüler alternatif pazar yerlerinden biri olan Gittigidiyor.com da yayınlamak ve kazancınızı arttırmak istiyorsunuz fakat tüm ürünlerinizi tek tek elle Gittigidiyor'a kaydetmek oldukça zaman alıcı ve yorucu değil mi? Hatta çok ürünü olan siteler için bu durum bazen imkansızdır. Ama siteniz CS-Cart alt yapısı ise ve "Gittigidiyor.com Otomatik Ürün Gönderme (Export)" eklentisine sahipseniz bu eklenti ile yüzlerce ürününüzü tek tıklamayla saniyeler içerisinde Gittigidiyor.com 'a gönderebilirsiniz. Dakikalar içerisinde Gittigidiyor.com 'sa satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Sitenizdeki mevcut ürünleri Gittigidiyor.com API hesabınızı kullanarak Gittigidiyor 'a eklemenizi ve güncellemenizi sağlar. Modül direkt Gittigidiyor.com APIsi ile çalışmaktadır. XML modülü değil API entegrasyon modülüdür. API sistemi ile çalışmasının avantajları, her bir ürününüzü CS-Cart yönetim panelinizde düzenlediğinizde tek tıklama ile Gittigidiyor.com daki ürününüzü de güncelleme imkanı, dilediğiniz zaman Gittigidiyor.com daki tüm ürünlerinizi CS-Cart yönetim panelinizden güncelleme, ekleme ve silme gibi tüm işlemleri CS-Cart yönetim panelinizden yapabilme şeklindedir.

Gittigidiyor.com Otomatik Ürün Gönderme (Export) eklentisi ile ürünlerinizi sadece Gittigidiyor'a göndemekle kalmaz diğer bir çok işi de tek tıklama ve saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.


Gittigidiyor.com Otomatik Ürün Gönderme (Export) Eklentisi Özellikleri:

 • Tüm ürünlerinizi tek tıklamayla anında Gittigidiyor.com 'a gönderir,
 • Ürünlerinizin tüm resimlerini gönderebilir,
 • Ürünlerinizi gönderirken yüzde (%) oranı cinsinden fiyatlandırmada değişiklik yapabilir (%10, %20 fiiyata ekleme gibi), istediğiniz kar marjını ekleyebilir,
 • Seçenekli ürünlerde tüm seçenekleri ilgili artış türüne göre (fabit fiyat veya %) seçeneklere artışlar eklenir,
 • Gönderilen ürünlerin içeriklerini değiştirmeden sadece fiyatlarını güncelleyebilir,
 • Gönderilen ürünlerin içeriklerini veya fiyatlarını eğiştirmeden sadece stok sayılarını güncelleyebilir,
 • Sitenizde bir ürününüz satıldığında bu ürün Gittigidiyor.com gönderilmişse ürünün Gittigidiyor'daki stoklarını otomatik güncelleyebilir,
 • Sitenizde bir sipariş iptal edildiğinde (istediğiniz sipariş durumlarına göre seçebilirsiniz) Gittigidiyordaki ürününzün stoklarını otomatik güncelleyebilir,


Eklenti fiyatına eklentiyi aldığınız tarihten itibaren 6 ay boyunca yeni çıkacak olan CS-Cart versiyonlarında gerekmesi durumunda ücretsiz modül güncellenmesi ve tarafımızdan yapılacak olan modül geliştirme versiyonlarına sahip olma hakkı dahildir. (6 ay sonunda modül güncellemesi gerekmesi durumunda modül için ortalama 60 ile 90 TL arasında güncelleme ücreti talep edilebilecektir.)

Not: Gittigidiyor.com Otomatik Ürün Gönderme (Export) eklentisi için Gittigidiyor.com a kaydolup API anahtarı ve şifresi oluşturmanız gerekmektedir. (Api anahtarı ve şifresi tek tıklamayla oluşturulabilmektedir.) API oluşturduktan sonra Gittigidiyor Destek bölümünden Role Name ve Role Pass tanımlaması yaptırmalısınız.


 • Tüm eklentiler satın alınan domain adresi için lisanlanır, sunucunuzda ioncube kurulu olması gerekir.
 • Bir eklenti sadece tek bir domain adresinde çalışır.

Kullanılabilir Ürünler

CS Cart:
Multivendor:

Desteklenen Versiyonlar

4.0.x:
4.1.x:
4.2.x:
4.3.x:
4.4.x:
4.5.x:
4.6.x:
4.7.x:
4.8.x:
4.9.x:
 • Satın alınan eklenti/modül tek bir domaine lisanslanır.
 • Lisanslama işleminde herhangi uzak kontrol sistemi kullanılmaz.
 • Bir kere satın alırsınız ve ömür boyu kullanırsınız.
 • Eklentiler ionCube ile kodlanmıştır.